מעוניינים בייצוג מנצח?

משרד עורכי דין אסף כהן ושות’ כאן לשירותך!
  עבירות אלימות

  סעיף 378 לחוק העונשין תשל"ז-1977 מגדיר תקיפה:

  "המכה אדם, נוגע בו, דוחפו או מפעיל על גופו כוח בדרך אחרת, במישרין או בעקיפין, בלא הסכמתו או בהסכמתו שהושגה בתרמית – הרי זו תקיפה;

  ולענין זה, הפעלת כוח – לרבות הפעלת חום, אור, חשמל, גאז, ריח או כל דבר או חומר אחר, אם הפעילו אותם במידה שיש בה כדי לגרום נזק או אי נוחות"

  הגדרת המחוקק למושג תקיפה היא רחבה מאוד כך שלמעשה כל הפעלת כוח שגורמת לאחר נזק פיזי או ל"אי נוחות", תיחשב עבירה של תקיפה.

  סעיף 379 לחוק העונשין תשל"ז-1977

  דין תקיפה סתם  [א/249]

  "התוקף שלא כדין את חברו, דינו – מאסר שנתיים, והוא אם לא נקבע בחוק זה עונש אחר לעבירה זו מחמת נסיבותיה"

  תקיפה סתם מצויה ברף התחתון של עבירות אלימות והיא תקיפה שכתוצאה ממנה לא חייב שתיגרם פגיעה פיזית כלשהי לאדם המותקף למעט אם התקיפה בוצעה כדי לבצע פשע, לגנוב, או כדי להתנגד למעצר או למנוע מעצר. (סעיף 381 לחוק העונשין)

  סעיף 380 לחוק העונשין תשל"ז-1977

  תקיפה הגורמת חבלה ממשית [א/250]

  "התוקף חברו וגורם לו בכך חבלה של ממש, דינו – מאסר שלוש שנים"

  עבירה זו הינה עבירת אלימות שהרשעה בה מחייבת הוכחת פגיעה באדם המותקף.

  מהי חבלה של ממש?

  המחוקק לא הגדיר מפורשות אולם בתי המשפט יצקו תוכן למושג זה כאשר כל חבלה גופנית לרבות שריטה, ושטפי דם עשוים להיחשב כחבלה ממשית לעניין זה.

  סעיף 382 לחוק העונשין תשל"ז-1977

  תקיפות בנסיבות מחמירות

  382. (א) "נעברה עבירה לפי סעיפים 379 או 380 כשהיו נוכחים שניים או יותר שחברו יחד לביצוע המעשה בידי אחד או אחדים מהם, דינו של כל אחד מהם – כפל העונש הקבוע לעבירה"

  תקיפה של שניים או יותר בביצוע העבירה (בצוותא)

  (ב)  העובר עבירה לפי סעיף 379 כלפי בן משפחתו, דינו – כפל העונש הקבוע לעבירה; לענין סעיף זה, "בן משפחתו" – לרבות מי שהיה בן משפחתו בעבר, והוא אחד מאלה:

  (1)   בן זוגו, לרבות הידוע בציבור כבן זוגו;

  (2)   קטין או חסר ישע, שעליו עובר העבירה אחראי, כהגדרת "אחראי על קטין או חסר ישע" בסעיף 368א.

  (ג)   העובר עבירה לפי סעיף 380 כלפי בן זוגו, כמשמעותו בסעיף קטן (ב), דינו – כפל העונש הקבוע לעבירה.

  תקיפה של קטין בן משפחה, או תקיפה של חסר ישע על ידי האחראי עליו, או בן זוג.

  העונש הקבוע בחוק על עבירה של תקיפה בנסיבות מחמירות, הינה 4 שנים.

  עו"ד עבירות אלימות

  עורך דין לעבירות אלימות

  אנשים חפים מפשע רבים מואשמים בפשעי עבירות אלימות וזכאים לייצוג הולם של עורך דין שיגן על זכויותיהם. משרד עורכי הדין אסף כהן ושות' מתמחה במשפט אזרחי, מסחרי פלילי, והצוות המקצועי שלנו יגן על זכויותיכם מול רשויות החוק ובבית המשפט, להצגה נכונה של המקרה שלכם, בגיבוי הראיות הרלוונטיות, עד להשגת התוצאות המבוקשות.

  האשמות שגויות במקרי עבירות אלימות

  מקרים של זהות שגויה, עדים לא אמינים, ראיות מפוברקות, עבודת משטרה מרושלת וגורמים אחרים יכולים להוביל להאשמות שווא של עבירות אלימות. יש להילחם בהאשמות שווא כאלה כדי למנוע עונש מאסר ותיוג של נאשמים חפים מפשע כעבריינים אלימים. ייצוג מקצועי של צוות משפטנים מוסמכים ומנוסים במשפט פלילי יאפשר לכם לקבל את ההגנה המקצועית המקיפה, שכוללת ייצוג וייעוץ בחקירה משטרתית, וליווי וייצוג בכל ההליכים המשפטיים שיינקטו נגדכם בבית המשפט.

  הגנה בכל מחיר

  גם אם לא הואשמתם בביצוע עבירה אבל אתם נמצאים בחקירה, הצעד הטוב ביותר הוא להתקשר למשרד עורכי דין שמתמחה במשפט פלילי, כדי לקבל ייעוץ מידי ולהתחיל לבנות את ההגנה המשפטית כולל חקירה של האישומים נגדכם. עורך דין פלילי חוקר עדים לביצוע עבירות אלימות לכאורה שאתם מואשמים בהן. הוא מבין את החוק הפלילי בישראל ובקיא בצעדים הנדרשים כדי למנוע הרשעה. כאשר החופש שלם בסיכון, כדאי שיהיה לצידכם עורך דין מנוסה ואמין!

  ייצוג משפטי הולם בתיקים הקשורים לעבירות אלימות

  משרד עורכי הדין אסף כהן ושות' יספק לכם את הייעוץ המשפטי ואת הייצוג המקצועי הדרושים לכם כדי למנוע הרשעה ולסכן את עתידכם. הצוות המקצועי המנוסה שלנו בקיא במשפט פלילי, עם ניסיון של שנים רבות בתחום, ואנחנו יודעים בדיוק מה דרוש כדי להתמודד עם אישומי עבירות אלימות.

  המשרד מתגאה בהיסטוריה שלו בהשגת תוצאות חיוביות עבור לקוחותיו והצוות המקצועי המיומן שלנו יחתור להשגת התוצאות ההולמות גם במקרה שלכם. אז עכשיו כל מה שנשאר לכם לעשות זה ליצור איתנו קשר, לקבוע פגישת ייעוץ ולהתחיל להרכיב את תוכנית ההגנה המנצחת שלכם.

  אם אתם נמצאים בחקירה משטרתית, נגיע מיד לייצג אתכם, ועד אז מומלץ שתשמרו על זכות השתיקה.

  שתף :

  מעוניינים בייצוג מנצח?

  השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

   תפריט נגישות

   The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.