מעוניינים בייצוג מנצח?

משרד עורכי דין אסף כהן ושות’ כאן לשירותך!
  עבירות נשק

  החוק בישראל אוסר על נשיאת נשק, מכירתו או ייצורו. למעשה, ניתן לומר כי כל פעולה הקשורה בנשק מכל סוג שהוא, וללא קבלת אישור מהגורמים הרלוונטיים, מוגדרת בחוק כעבירה פלילית ולצידה גם עונשים מרתיעים וקשים במיוחד. בית המשפט העליון הביע לא אחת דעתו באשר לחומרתה של עבירת החזקת נשק שלא כדין:

  "העבירה של החזקת נשק היא מסוג העבירות שעל פוטנציאל המסוכנות שבהם אין להכביר את הדיבור, שהרי מעצם הגדרתה נלמדת המסוכנות. נשק לעולם הוא נשק והמרחק בין כלי נשק מפורק, מונח בארון, לכלי נשק דרוך שבו נעשה שימוש, הוא מרחק קצר ביותר ולרוע המזל המציאות מוכיחה שהמרחק אינו מהווה מחסום כאשר בוחר אדם שהנשק מצוי בידו לעשות בו שימוש".

  נחשדת או הואשמת בעבירות נשק?

  אין להקל בכך ראש כלל וכלל. יש להיוועץ בעורך דין הבקיא במטריה הספציפית של עבירות הנשק, אשר ילווה אותך לכל אורך ההליך. בשל מדיניות החמרת הענישה עם עברייני הנשק, יש להקפיד שלא להיוותר בלא טיפול משפטי מקצועי צמוד לכל אורך ההליך בכל הנוגע לעבירות נשק, מתחילו ועד סופו.

  רמת הענישה הקבועה בידי החוק, נועדה להחמיר עם העבריינים ומשכך אין להקל עם כך ראש כלל וכלל. יש להיוועץ בעורך דין המומחה ברזי החוק.

  יש להתייחס בכובד ראש לכל חשד לעבירת נשק באשר היא, וזאת בשל מדיניות החמרת הענישה המשמעותית עם עברייני הנשק.

  משרדנו מתמחה בייצוג נאשמים בעבירות נשק.

  עורך דין לעבירות נשק

  עורך דין עבירות נשק

  אם הואשמתם בהחזקה בלתי חוקית של נשק חם, כדאי שתקבלו ייעוץ של עורך דין פלילי שמבין בחוקי עבירות נשק בישראל. עורכי הדין במשרד אסף כהן ושות' ייצגו בהצלחה לקוחות רבים ברחבי הארץ, שמתמודדים עם אישומים בעבירות אלו. צוות מקצוענים משפטיים יוודא שהזכויות שלכם מוגנות, אם הואשמתם בביצוע עבירות נשק. החוק מסובך, וברוב המקרים, אנשים אפילו לא מודעים לכך שהם פועלים בניגוד לחוק. עורך דין פלילי יודע לבנות הגנה חזקה ללקוחותיו, וייצג היטב את זכויותיכם.

  העונשים עשויים להשתנות בהתאם לחומרת הנסיבות והאישום נגדכם. במהלך המעצר, לכל נאשם יש זכויות, אבל המשטרה והתובעים לא תמיד שומרים על זכויות אלה, בין אם בשל חוסר זהירות ובין אם במרדף אחר הרשעה נוספת שתוסיף לרישום הפלילי נגדכם. לכן חשוב לקבל ייעוץ משפטי מקיף במקרה של עבירות נשק או כל אישום פלילי אחר, כדי לוודא שזכויותיכם מוגנות.

  עבירות נשק וחשיבות הייצוג המשפטי

  עורך דין פלילי שיש לו ניסיון עשיר בתחום יבדוק את זירת המעצר, ידבר עם עדים וינהל משא ומתן עם נציגי החוק כדי ליצור תיק מוצק להקלה או לביטול האישומים נגדכם. עורך דין טוב יוכל לענות על כל שאלותיכם ולעדכן אתכם בהתפתחויות בעניינכם.

  עורכי הדין שבקיאים בחוק עבירות נשק מבינים את אסטרטגיית ההגנה המשפטית, ובחלק מהמקרים הם יכולים להוביל לפסילת אישומים חמורים של לקוחותיהם שניצבים בפני עונשים בגין החזקת נשק חם ותקיפה עם נשק קטלני. עורכי הדין יחקרו היטב את נסיבות מעצרכם ויפעלו לדיכוי כל ראיה בלתי חוקית ולדחיית התיק, במידת האפשר.

  חשוב שיהיה לכם ייצוג משפטי הולם בנושא עבירות הנשק

  בכל מקרה של אישום בביצוע עבירות נשק, חשוב שיהיה לצידכם עורך דין מיומן שייצג היטב את זכויותיכם ויחתור לקראת השגת הקלות בעונש במקרה של אישום, או ישיג מחיקת אישום כשהנסיבות לטובתכם, כשאי אפשר להוכיח את אשמתכם, או אם המעצר בוצע שלא כחוק. אז צרו קשר עוד עם עורכי הדין הפליליים במשרד עורכי דין אסף כהן ושות', שיש להם ותק של שנים רבות בתחום, כדי לקבוע פגישת ייעוץ ולדון במקרה שלכם.

  שתף :

  מעוניינים בייצוג מנצח?

  השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

   תפריט נגישות