מעוניינים בייצוג מנצח?

משרד עורכי דין אסף כהן ושות’ כאן לשירותך!
  סחר בסמים

  סעיף 13 לפקודת הסמים מגדיר סחר ותיווך בסמים:

  “לא ייצא אדם סם מסוכן, לא ייבא אותו, לא יקל על ייצואו או ייבואו, לא יסחר בו, לא יעשה בו שום עסקה אחרת ולא יספקנו בשום דרך בין בתמורה ובין שלא בתמורה, אלא אם הותר הדבר בפקודה זו או בתקנות לפיה או ברישיון מאת המנהל.”

  עונש בגין החזקת סמים למטרת סחר חמורה בהרבה יותר מצריכה עצמית. העונש עומד על עד 20 שנות מאסר בין אם מדובר בייבוא, ייצוא או אפילו החזקה בלבד. הענישה הקשה על סחר בסמים, נובעת בעיקר בשל רצונה של החברה לגנות ולמנוע את המעשים הללו.

  באם נתפסת עם כמות גדולה של סמים, אתה עלול להיות מואשם בעביר תסחר בסמים ולרצות עד 20 שנות מאסר בפועל.

  למשרדנו ניסיון רב בייצוג נאשמים באישומים של עבירות סמים בתיקים הגדולים והמורכבים ביותר, בין היתר בתיקים בעלי היקף ייבוא סמים מהגדולים שהיו אי פעם במדינת ישראל. עורך דין מיומן בנושא ידע להעניק תמיכה מקצועית ומענה משפטי מדויק המשתנה מאדם לאדם וממקרה למקרה.

  עורך דין סמים

  עורך דין עבירות סמים

  עורך דין עבירות סמים מייצג לקוחות שהואשמו בהחזקת או הפצת סמים בכמויות גדולות. משרד עורכי דין אסף כהן מתמחה במשפט פלילי והצוות המשפטי שלנו יבהיר את כל השאלות שעשויות להיות לכם בנוגע לחומרת האישומים על החזקת סמים ומדוע כדאי להיעזר בעורך דין פלילי מיומן.

  עורך דין עבירות סמים מייצג עצורים בהאשמות החזקת סמים

  אם הואשמתם בהחזקת סמים, חשוב לקבל עזרה משפטית של עורך דין עבירות סמים. אם נעצרתם לאחרונה או שאתם מתמודדים עם חלק מההליכים בבית המשפט באשמת החזקת סמים, או שהוגש נגדכם כתב אישום אחר שנוגע לעבירות סמים, חשוב שתבינו שיש לכם זכויות שיתכן שאינכם מודעים להן, וחלק מהזכויות הללו יכולות להשפיע על עתידכם ולהוביל לתוצאה טובה יותר, עם ייצוג משפטי הולם.

  החזקת סמים היא אישום חמור!

  להחזקת סמים יש השלכות גדולות, ואם אינכם מודעים לזכויות שלכם ולמאפייני ההליכים שנפתחים נגדכם, תתקשו להתמודד עם האישומים בעצמכם. עורך דין עבירות סמים ייעץ לכם לגבי התהליך, והתרחישים שאתם יכולים לצפות להם אם תימצאו אשמים בפשע זה.

  החזקת סמים מוגדרת כפשיעה כשנמצאים ברשותכם סמים שאינם חוקיים בכמויות גדולות, על גופכם, במכונית, או אפילו בבית שלכם. אם אתם נעצרים עם סמים, אתם עלולים להיות מואשמים בכתבי אישום חמורים, ולכן חשוב להכיר את החוק ולהבין למה לצפות אם אתה מואשם בהחזקת סמים.

  מהן ההשלכות של החזקת סמים?

  אם נתפסתם עם סמים בכמויות גדולות ברשותכם, אתם עלולים לעמוד בפני מספר השלכות, כולל מעצר וכליאה, או שאתה עשויים לקבל קנס.

  לכן בכל תרחיש כזה, חשוב שיהיה לצידכם עורך דין עבירות סמים, שיידע להגן על זכויותיכם, ולהשיג כל הקלה אפשרית בעונש שייקבע לכם, או אפילו להוביל לביטול ההאשמות בנסיבות מסוימות.

  עבירות סמים ואיך עורך דין יכול לעזור

  אם אתם ניצבים בפני אישומים להחזקת סמים, פנו למשרד עורכי הדין אסף כהן ושות'. לעורכי הדין שלנו יש את המוניטין של המומחים בתחום, עם ותק של שנים רבות במשפט פלילי, ונסייע לכם להשיג את התוצאה הטובה ביותר במקרה שלכם, אז צרו איתנו קשר עוד היום.

  שתף :

  מעוניינים בייצוג מנצח?

  השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

   תפריט נגישות