מעוניינים בייצוג מנצח?

משרד עורכי דין אסף כהן ושות’ כאן לשירותך!
  מעוניינים בייצוג מנצח? משרד עורכי דין אסף כהן ושות’ כאן לשירותך!

  השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

   עורך דין פלילי מומלץ

   במהלך חיינו הדינמיים והמשתנים מעת לעת, לעיתים נמצא עצמנו נקלעים לסיטואציה סבוכה ומורכבת בה נזדקק לעורך דין פלילי מומלץ שיוכל לעמוד לצידנו בתהליך המתיש מול פרקליטות המדינה. פרקליטות המדינה היא הגוף אשר מטפל בכתבי האישום המוגשים כלפי אזרחי המדינה והיא אשר תייצג את המדינה מולנו. עורך הדין אסף כהן, עורך דין פלילי מומלץ, עובד ביעילות רבה מול פרקליטות המדינה ועוסק זמן רב בתחום המשפט הפלילי.

   עורכי דין פלילי מובילים

   תיקים פלילים מורכבים וחשובים לרוב מפורסמים באמצעי התקשורת. באותם מקרים, שוכרים הנאשמים את מיטב עו"ד שייצגו אותם בצורה הטובה ביותר. עו"ד אסף כהן- עורך דין פלילי, הופיע מספר רב של פעמים באמצעי התקשורת השונים כגון טלוויזיה ובכתבות בעיתונים הגדולים במדינה עקב ייצוגו והצלחתו בתיקים רבים.

   מהו מחיר שכר הטרחה של עורך דין פלילי מומלץ?

   עולם עריכת הדין הינו עולם רחב ובו נושאים מגוונים ושונים. ישנם נושאים בהם מטפלים עורכי הדין אשר זכו להגבלה בשכר הטרחה מבחינה חוקתית. כגון ייצוג לקוחות בעסקאות מכר ועוד. בתחום המשפט הפלילי, לא קיים סכום אחיד שאותו עורך דין פלילי מומלץ יכול לגבות. שכר הטרחה בתיק נקבע על פי פרמטרים שונים. ישנם תיקים מורכבים עו"ד צריכים להשקיע שעות רבות ולנסוע לדיונים ארוכים בכל רחבי הארץ.  שכר הטרחה של עורך דין פלילי מומלץ מושפע גם מהוותק שלו במקצוע ומהמוניטין השייך לו. עו"ד עובדים קשה מאוד בכדי להצליח בתיקים ולגרום לזיכוי לקוחותיהם. עבודה מול גופים ממשלתיים כגון פרקליטות המדינה, טומנת בחובה סבלנות, בירוקרטיה ומקצוענות רבה בתחום.

   לא כל עורך דין פלילי יידע לעבוד בצורה נכונה אל מול הפרקליטות. לעיתים עורכי דין לא מיומנים מספיק בתחום אותו בחרו לייצג ומשכך מבצעים טעויות קריטיות אשר גורמות נזק מהותי ללקוחותיהם. אמנם עליכם לעמוד בתשלומים עבור עורך הדין אותו שכרתם, אך זכרו כי לעיתים הזול הוא היקר ולכן בעת בחירתכם בעורך דין פלילי מומלץ, וודאו שעו"ד אכן יידע לייצג אתכם כשורה וידאג לאינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר.

   עורך דין פלילי בתל אביב

   מצאתם את עצמכם מואשמים בעבירות סחר בסמים והנכם מחפשים אחר עורך דין פלילי בתל אביב? דעו כי עורך דין ממולח ומקצוען יוכל להפחית בעונשכם ויידע להציג את עובדות המקרה בפני ביהמ"ש בצורה אשר תטיב עמכם. עורך הדין אסף כהן, עורך דין פלילי בתל אביב, עוסק בעבירות סחר בסמים ומייצג לקוחות אשר הסתבכו בעבירות מסוג זה.

   עורכי דין פלילי מומלצים בתל אביב

   תחילה, בכדי שעורך דין יהפוך לעורך דין באופן רשמי וחוקי, עליו ללמוד תואר ראשון במשפטים במכללה מוכרת/ אוניברסיטה ולעבור את הלימודים בהצלחה. לאחר מכן יעבור עורך הדין התמחות בת שנה בתחום בו בחר. בתום ההתמחות יעבור מבחני לשכה אשר יסמיכו אותו לייצג לקוחות במדינת ישראל על פי החוק. במהלך חייו המקצועיים יעבור עורך הדין הכשרות וקורסים רבים אשר יגרמו לו להתמקצע בתחומים שונים. עורך הדין אסף כהן, עורך דין פלילי בתל אביב, עובר קורסים שונים אחת לתקופה מטעם לשכת עורכי הדין ודואג להתעדכן בחקיקה המשתנה מעת לעת והכל בכדי לתת ללקוחותיו את השירות המקצועי ביותר.

   כיצד נדע לבחור בעורך דין פלילי בתל אביב מתוך כל המבחר הקיים?

   בחירת עורך דין מיומן הינה פעולה בעלת חשיבות רבה אשר תציל אתכם בעת הסתבכות בסיטואציה כזו או אחרת. תחילה, כאשר נחפש עורך דין פלילי בתל אביב, נבדוק שהוא בקיא בנושא שלנו. במידה והמקרה שלנו עוסק בסחר בסמים לדוגמא, עלינו לוודא תחילה כי עורך הדין עוסק בתחום ויודע את החוקים והפרטים הקטנים בתחום הסחר. זאת בכדי שבזמן הייצוג שלו ידע להציג את העובדות בצורה נכונה ויגרום לשופטים להקל בעונשנו או לזיכוי מלא מהאשמות אשר הופנו כלפינו.

   לא כל עורך דין פלילי בתל אביב מתמחה בכל העבירות המצויות בעולם המשפט הפלילי ולכן בעת חיפוש אחר עורך דין שכזה, עלינו להיות ממוקדים במקרה שלנו ובמידה וישנן לקוחות מרוצים עם מקרים זהים- זהו פרט אשר יוכל לסייע לנו בעת בחירת עורך הדין שייצג אותנו.

   עורך דין פלילי במרכז

   במידה והנכם תושבי תל אביב ונקלעתם לסיטואציה מצערת בה הייתם מעורבים באירוע אלים, ייתכן כי הנכם מחפשים עורך דין פלילי במרכז הארץ אשר ייצג אתכם וידאג לשמירה על זכויותיכם. עורך דין המתמחה בתחום המפשט הפלילי ידאג להיות לצידכם בזמנים קשים אלו ולהתלוות אליכם לכל אורך התהליך. עו"ד אסף כהן הינו עורך דין פלילי הבקיא בחוק העונשין ומייצג בהצלחה במשך שנים רבות לקוחות שונים בעלי מקרים מורכבים ביותר.

   האם עלות עורך דין פלילי במרכז גבוהה יותר מעלות עורך דין בצפון?

   כמו בכל תחום, יוקר המחייה והפערים בין המחירים ניכרים גם בתחום עריכת הדין. יחד עם זאת, טוען עו"ד אסף כהן כי עלות שכר הטרחה של עורך דין פלילי במרכז תלויה בכמות העבודה והזמן אותו יש להשקיע בתיק עצמו. היכן יתקיימו הדיונים, מקום מגוריו של הלקוח, מי הן הנפשות הפועלות בסיפור ועוד- אלה רק חלק מהפרמטרים אשר משפיעים על עלות שכר הטרחה. על מנת שעו"ד ידע לפעול נכון עליו להבין את התיק על בוריו בכדי להביא לזיכוי מלא או להפחתה בעונשו של מרשו.

   כיצד נחפש עורך דין פלילי במרכז?

   במידה ואנו בעיצומו של חיפוש אחר עורך דין פלילי במרכז הארץ, נוכל לבצע כמה פעולות אשר יעזרו לנו למצוא את עורך הדין הטוב ביותר עבורנו. בעולם הדיגיטלי המונח בכף ידנו, נוכל לבדוק ולבקש מחברנו ברשות החברתיות את עזרתם בחיפוש אחר עורך דין פלילי. במידה ואין בידנו ולו שם אחד של עורך דין מתחום המשפט הפלילי, נוכל לפנות למנועי החיפוש השונים שם נמצא שמות של עורך דין פלילי במרכז אשר יוכל לייצג אותנו בסוגייה שלנו. תחילה נתקשר לעורך הדין ונקבע עימו פגישה.

   בפגישה זו נתרשם מעו"ד, נציג בפניו את המקרה שלנו ועו"ד יאמר לנו מהן האפשרויות העומדות לרשותנו. בפגישה זו תשוחחו בנושא עלות שכר הטרחה. במידה והעלות מתאימה לכם והתרשמתם לנכון מעורך הדין, תוכלו להתקדם עמו הלאה בתהליך. במידה ולא, המשיכו לחפש אחר עורך דין אשר יתאים לכם מבחינת התקציב.

   שאלות ותשובות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   מהי המשמעות של חקירה באזהרה?

   כאשר חשוד מגיע לתחנת המשטרה לחדר החקירות ויושב מול חוקר משטרתי אשר עתיד לשאול אותו שאלות לעניין התלונה המוגשת כנגדו, המשפט הראשון שיאמר לו החוקר הוא שעליו לדעת כי החל מרגע זה הוא נחקר באזהרה ולעליו לומר את האמת ורק את האמת. בנוסף, כאשר חשוד נחקר באזהרה מציגים בפניו את זכויותיו שחלקן הן היוועצות עם עורך דין. דעו כי כאשר הנכם מוזמנים לתחנת משטרה עבור חקירה באזהרה מומלץ מאוד כי תקבלו ייעוץ מעורך דין הבקיא בעובדות המקרה וידע כיצד לכוון אתכם ומה רצוי שתאמרו בחקירה. שלב החקירה באזהרה הינו שלב חשוב כיון שזהו שלב ראשוני בו החוקר שואל אתכם שאלות והנכם עונים באופן ספונטני ואותנטי. זהו שלב של איסוף ראיות ועדויות אשר יכולים להוביל אתכם לכתב אישום.

   כמה זמן עורך הליך של ערעור על סגירת תיק פלילי?

   אדם הפונה תחילה למשטרה בכדי למסור את עדותו ולמטרת פתיחת תיק כנגד אותו חשוד עליו לדעת כי צריך להיעזר בסבלנות רבה עקב העומס והעובדה כי הליכים משפטיים לוקחים זמן רב. לעיתים חודשים ספורים ולפעמים שנים. זמן הטיפול תלוי בגורמים משתנים. ערעור שכזה יכול להתקבל תוך כמה שבועות. שימו לב כי כאשר מגיעה ההחלטה לקורבן העבירה לעניין סגירת תיק פלילי, עומד לרשותו מניין ימים מסוים אשר עליו לעמוד בו בכדי להגיש ערעור על סגירת התיק. במידה ולא יעמוד בזמנים הנקובים, לא תהיה באפשרותו להגיש ערעור על סגירת התיק.

   כיצד מגישים בקשה לצו הגנה?

   בקשה לצו הגנה מוגשת על ידי עורך הדין המלווה. את הבקשה עצמה מגישים באתר האינטרנט בעזרת טופס מקוון שנקרא בקשה לצו הגנה. לטופס זה ניתן להוסיף כל מסמך אשר יתמוך בטענותיכם. בעודכם מגישים את הטופס וודאו כי מילאתם את כל הפרטים הרלוונטיים כגון שמות פרטיים ושמות משפחה, כתובות, מספרי תעודות זהות וכל פרט אחר אשר יידרש מכם. יחד עם הבקשה לצו הגנה, תאלצו למלא תצהיר בו הנכם דוברים אמת ושהבקשה מוגשת בתום לב. לקיחת עורך דין העוסק בתחום כמו עורך דין אסף כהן, יכולה להסיר דאגה מליבכם כיוון שאותו בעל מקצוע ידאג למלא כשורה את הטופס ולהגישו על פי הנהלים. אזרחים אשר ידם אינה משגת, יקבלו על פי תנאים מסוימים עזרה מהסנגוריה הציבורית אשר עומדים בה לרשות האזרחים עורכי דין ללא צורך בתשלום עבור שירותיהם.

   מי מקבל את ההחלטה על מחיקת תיק פלילי באופן סופי?

   במערכת המשטרתית ובפרקליטות ישנם תפקידים שונים ומגוונים וכמובן שקיימות דרגות שונות אשר כל דרגה רשאית להחליט החלטה שונה. כאשר מתקיים הליך ערעור בעניין מחיקת תיק פלילי דעו כי הגורם אשר החליט על מחיקת התיק, לא הוא שידון על ערעור המחיקה על ידי קורבן העבירה. עו"ד אסף כהן מציין כי החלטה על מחיקת תיק פלילי תעשה על ידי הגורם המוסמך לכך ובסופה ישלח מכתב החלטה מנומק.