מעוניינים בייצוג מנצח?

משרד עורכי דין אסף כהן ושות’ כאן לשירותך!
  צווארון לבן

  עורך דין צווארון לבן

  פשע צווארון לבן אינו מסתכם רק בהגשת תביעה וסיכון לפסיקת מאסר, לכן חשוב לקבל ייצוג הולם של עורך דין צווארון לבן שבקיא בתחום ויוכל להשיג הקלות משמעותיות בעונש שייפסק במקרה של אישום.

  משרד עורכי דין אסף כהן ושות', מתמחה במשפט אזרחי, פלילי ומסחרי ומייצג לקוחות בהליכים משפטיים עד להשגת התוצאות המבוקשות.

  מעוניינים בייצוג מנצח?

  השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

   אילו סוגי פשעים מיוצגים על ידי עורך דין צווארון לבן?

   פשעים שמיוצגים על ידי עורך דין צווארון לבן חופפים לעתים קרובות לפשעי תאגידים. הם עשויים לכלול פשעים הכוללים זכויות יוצרים, שוחד, זיוף ופשעים אחרים הקשורים לעתים קרובות יותר לעסקים מאשר ליחידים. הזדמנויות לבצע פשעים כאלה לרוב נפוצות הרבה יותר במגזר העסקי.

   בחלק מהמקרים, הפשעים עשויים להיכלל בקטגוריות שונות אחרות. לדוגמה, הם עשויים לכלול עבירות רכוש כגון הונאת ביטוח. הם עשויים לכלול גם פשעים כלכליים כמו מעילה או הלבנת הון. עורך דין צווארון לבן מגן במקרים רבים גם על לקוחות שמואשמים בפשעי בריאות ובטיחות.

   עבירות צווארון לבן

   פשעי צווארון לבן עשויים להתבצע גם על ידי אנשים ממעמד סוציו-אקונומי ממוצע, כגון רואי חשבון או אנשי מחשבים.

   כשלאנשים יש את האמצעים לבצע פשע צווארון לבן והם חשודים בפעולה כזו, הם עלולים להסתבך בהליכים פליליים, וכדי להימנע מהתוצאות השליליות של הרשעה, אנשים רבים החשודים בביצוע פשעים מסוג זה בוחרים לשכור שירותי עורך דין צווארון לבן שמתמחה גם בפלילים.

   מי מעורב בפשעי צווארון לבן?

   לא תמיד קל לקבוע איזה אדם או ישות היו אחראים להתנהגות הבלתי חוקית. עסקים ופקידי ממשל מואשמים לפעמים בפשעי צווארון לבן. אנשים, ארגונים וקבוצות קטנות עלולים למצוא את עצמם גם הם מואשמים בביצוע עבירת צווארון לבן.

   עו"ד צווארון לבן

   הלבנת הון היא האמצעי לסינון כסף שהושג באופן בלתי חוקי באמצעות עסקאות כדי לגרום לו להיראות לגיטימי, וכל פשע עסקי אחר שבוצע מצריך לקבל הגנה וליווי של עורך דין צווארון לבן מומחה בתחום.

   למשרד עורכי דין אסף כהן ושות' יש ותק של שנים רבות במשפט האזרחי, מסחרי ופלילי והצוות שלנו יספק לכם ייצוג מקצועי מקיף וייעוץ להתנהלות בתיק, עד להשגת התוצאות המבוקשות.

   שאלות ותשובות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   מהי המשמעות של חקירה באזהרה?

   כאשר חשוד מגיע לתחנת המשטרה לחדר החקירות ויושב מול חוקר משטרתי אשר עתיד לשאול אותו שאלות לעניין התלונה המוגשת כנגדו, המשפט הראשון שיאמר לו החוקר הוא שעליו לדעת כי החל מרגע זה הוא נחקר באזהרה ולעליו לומר את האמת ורק את האמת. בנוסף, כאשר חשוד נחקר באזהרה מציגים בפניו את זכויותיו שחלקן הן היוועצות עם עורך דין. דעו כי כאשר הנכם מוזמנים לתחנת משטרה עבור חקירה באזהרה מומלץ מאוד כי תקבלו ייעוץ מעורך דין הבקיא בעובדות המקרה וידע כיצד לכוון אתכם ומה רצוי שתאמרו בחקירה. שלב החקירה באזהרה הינו שלב חשוב כיון שזהו שלב ראשוני בו החוקר שואל אתכם שאלות והנכם עונים באופן ספונטני ואותנטי. זהו שלב של איסוף ראיות ועדויות אשר יכולים להוביל אתכם לכתב אישום.

   כמה זמן עורך הליך של ערעור על סגירת תיק פלילי?

   אדם הפונה תחילה למשטרה בכדי למסור את עדותו ולמטרת פתיחת תיק כנגד אותו חשוד עליו לדעת כי צריך להיעזר בסבלנות רבה עקב העומס והעובדה כי הליכים משפטיים לוקחים זמן רב. לעיתים חודשים ספורים ולפעמים שנים. זמן הטיפול תלוי בגורמים משתנים. ערעור שכזה יכול להתקבל תוך כמה שבועות. שימו לב כי כאשר מגיעה ההחלטה לקורבן העבירה לעניין סגירת תיק פלילי, עומד לרשותו מניין ימים מסוים אשר עליו לעמוד בו בכדי להגיש ערעור על סגירת התיק. במידה ולא יעמוד בזמנים הנקובים, לא תהיה באפשרותו להגיש ערעור על סגירת התיק.

   כיצד מגישים בקשה לצו הגנה?

   בקשה לצו הגנה מוגשת על ידי עורך הדין המלווה. את הבקשה עצמה מגישים באתר האינטרנט בעזרת טופס מקוון שנקרא בקשה לצו הגנה. לטופס זה ניתן להוסיף כל מסמך אשר יתמוך בטענותיכם. בעודכם מגישים את הטופס וודאו כי מילאתם את כל הפרטים הרלוונטיים כגון שמות פרטיים ושמות משפחה, כתובות, מספרי תעודות זהות וכל פרט אחר אשר יידרש מכם. יחד עם הבקשה לצו הגנה, תאלצו למלא תצהיר בו הנכם דוברים אמת ושהבקשה מוגשת בתום לב. לקיחת עורך דין העוסק בתחום כמו עורך דין אסף כהן, יכולה להסיר דאגה מליבכם כיוון שאותו בעל מקצוע ידאג למלא כשורה את הטופס ולהגישו על פי הנהלים. אזרחים אשר ידם אינה משגת, יקבלו על פי תנאים מסוימים עזרה מהסנגוריה הציבורית אשר עומדים בה לרשות האזרחים עורכי דין ללא צורך בתשלום עבור שירותיהם.

   מי מקבל את ההחלטה על מחיקת תיק פלילי באופן סופי?

   במערכת המשטרתית ובפרקליטות ישנם תפקידים שונים ומגוונים וכמובן שקיימות דרגות שונות אשר כל דרגה רשאית להחליט החלטה שונה. כאשר מתקיים הליך ערעור בעניין מחיקת תיק פלילי דעו כי הגורם אשר החליט על מחיקת התיק, לא הוא שידון על ערעור המחיקה על ידי קורבן העבירה. עו"ד אסף כהן מציין כי החלטה על מחיקת תיק פלילי תעשה על ידי הגורם המוסמך לכך ובסופה ישלח מכתב החלטה מנומק.

   תפריט נגישות